UĞUR TRANS

DENİZLİ NAKLİYAT

TIBBI CİHAZ TAŞIMA & NAKLİYAT HİZMETLERİ
Denizli özel ve kamu hastaneleri ile bunun yanında bir çok özel sağlık polikliniğine de ev sahipliği yapmaktadır. Bu kurumlar değişik nedenlerle farklı yerlere nakliye edilmeleri gerekebilir. Bu nakliyat esnasında sıradan eşyaların yanında çok özel tıbbi ekipmalarında taşınması icap eder.

Çok yüksek maliyetli ve tasarımları sebebiyle oldukça nazik bir yapıya sahip olan tıbbi cihazlar, taşınmaları veya nakliyat aşamalarında oldukça özen gösterilmesi geken cihazlardır. Bu nedenle profesyonel bir ekip ve gerekli ekipmanlar olmadan bu ürünlerin taşınmaları mümkün değildir. Bu noktada Uğur Trans olarak bu alandaki çalışmalarımızla tıbbi cihaz taşımacılığında ayrıca uzmanlamış bulunmaktayız. Cihazlarınızı yerinizden alarak güvenli şekilde gideceği yere taşır ve güvenle teslim ederiz.

MAKİNA NAKLİYAT
Bölge olarak oldukça fazla sayıda fabrika ve işletmeye sahip olan Denizli bu işletmelerin karşılaşacağı sorunlardan biri olan makina nakliyatında da oldukça fazla talep oranına sahiptir. Fabrikalar farklı sebeplerle yer değiştirme yada makinalarında değişikliğe gitmektedir. Çok büyük ağırlığa sahip olabilen bu makinalarında taşınması, nakliyatı sırasında oldukça özen gösterilmesi gerekmektedir.

Uğur Trans Taşımacılık olarak yıllar içersinde kazandığımız tecrübeyle bu alandaki ihtiyacınızı profesyonel şekilde karşılamaktayız. Uzman ekip ve yeterli ekipmanımızla makinalrınızı bulunduğu yerden alarak nakil edilecek yerlerine dikkatli ve güvenli şekilde taşıırız.


Bize Ulaşın
HEMEN ARA