UĞUR TRANS

DENİZLİ FORKLİFT KİRALAMA

Uğur Taşımacılık Denizli forklift aracıyla her türlü taşıma ve yer değiştirme hizmeti vermektedir. Denizli sanayisi gelişmiş ve büyük bir il olması sebebiyle dinamik bir yapıya sahiptir. Bu dinamik yapı içerisinde karşılaşılan en büyük sorunlardan biride insan gücünün yetersiz olduğu taşıma işleridir. İşte bu noktada bu araçlar güçlü yapısı ititbari ile ve küçük olması sebebiyle çokca tercih edilmektedir.

Firmamız olarak bu ihtiyaç doğrultusunda Denizli'de forklift hizmeti sunmaktayız. Forkliftler oldukça güçlü araçlardır ye kullandıkları güç kaynağına göre sınıflandırılırlar.

Bunlar;
Dizel Yakıtla Çalışan Forkliftler: Kullandıklar yakıt türü sebebiyle sınıfının en çok kaldırma kapasitesine sahip araçlarıdır. Kaldırma kuvvetleri 40 ton ağırlığa kadar ulaşabilir.

Benzinle Çalışan Forkliftler: Bu forklift sınıfında oldukça güçlü bir yapıya sahiptir ve dizel olanlara göre daha az gürültülü çalışırlar fakat günümüzde benzin fiyatları artışı nedeniyle kullanılma sıklığı azalmıştır.

LPG Yakıtla Çalışan Forkliftler: Benzin sistemindeki değişikliklerle LPG gazı ile çalışabilen bir yapıya kavuşurlar.Böylece daha ekonomik hal alırlar. Fakat yakıt tankının değiştirlimesi ve dolumu oldukça zor olması sebeiyle çok ağır işlere uygun değillerdir.

Akülü Forkliftler: Tekrar şarj edilebilen bataryalarla güç sağlayan ve elektrik enerjisiyle çalışan bu forkliftler oldukça düşük bir taşıma kapasiteisne sahiptir. Ancak çok sessiz ve diğer forklift türlerine göre çok ekonomik araçlardır.

denizli_forklift_kiralama

Bize Ulaşın
HEMEN ARA